Приціл Hawke Vantage IR 3-9x40 AO
Hawke Vantage IR 3-9x40 AO
Тип:оптичний
Кратність збільшення:3 – 9 x
Діаметр об'єктива:40 мм
Поле зору на 100 м:13 – 4.2 м
Довжина прицілу:322 мм
Всі характеристики
Характеристики Vantage IR 3-9x40 AO
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hawke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hawke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hawke Vantage IR 3-9x40 AO
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hawke Vantage IR 3-9X40 AO luneta celownicza czarna M 14225 | 799 zł |
Luneta celownicza Hawke Vantage 1" 3-9x40 AO IR Mil Dot (354-081) | 650 zł |
Luneta HAWKE Vantage 3-9X40AO IR MIL-DOT RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | | 799 zł |