Wiatrówka Hatsan MOD 125 Sniper
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Hatsan MOD 125 Sniper |
|
Wysokiej jakości i potężny karabin z Turcji. Lufa karabinu wykonana jest z wysokiej jakości stali do broni i posiada 10 charakterystycznych rowków w kanale wewnętrznym. Na zewnątrz lufa pokryta szlachetnym czarnym polerowaniem. Prędkość wylotowa tego karabinu wynosi znaczne 380 m/s. Karabin jednostrzałowy, ładowanie następuje jednocześnie z plutonem bojowym, podczas łamania lufy. Do strzelania producent zaleca stosowanie ołowianych pocisków kalibru 4,5 mm.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hatsan 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hatsan.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hatsan MOD 125 Sniper
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karabinek wiatrówka Hatsan 125 Sniper 4.5 mm (053-113) seria Optima | 853 zł |
Wiatrówka Hatsan 125 Sniper 5.5 mm, tłumik | 1 218 zł |
Karabinek wiatrówka Hatsan 125 Sniper 5.5 mm (053-114) seria Optima | 853 zł |
Wideo recenzje
Wyposażenie:
- Dwójnóg
- Pas
- Instrukcje
- Karabin
- Hatsan MOD 125 Sniper CAMO - kolba kamuflażowa
- Hatsan MOD 125 Sniper MW - łóżko drewniane
PolecamyPorównaj w tabeli →