Wiatrówka Hatsan Striker Edge
Wideo 7Zdjęcia 5 |
Hatsan Striker Edge |
|
Prosta i ekonomiczna wiatrówka, nie wymaga materiałów eksploatacyjnych w postaci butli gazowych. Właściciel może oddawać strzał po strzale w dowolnym miejscu i czasie, do napięcia lufa jest łamana. Ładowanie odbywa się w tym samym czasie, ponieważ karabin jest jednostrzałowy. Strzelanie odbywa się ołowianymi pociskami kalibru 4,5 mm. Do celowania używa się szczerbinki i muszki, celownik optyczny nie jest przewidziany.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hatsan 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hatsan.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hatsan Striker Edge
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karabinek wiatrówka Hatsan Striker Edge 5,5 mm (053-171) seria Optima | 357 zł |
Hatsan - Wiatrówka Striker Edge Vortex | 618 zł |
Wiatrówka Hatsan Edge Vortex 4.5 mm | 618 zł |
Karabinek wiatrówka Hatsan Striker Edge 4,5 mm (053-170) seria Optima | 357 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →