Wiatrówka Hatsan MOD 125 P
Zdjęcia 12 |
Hatsan MOD 125 P |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hatsan 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hatsan.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hatsan MOD 125 P
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karabinek wiatrówka Hatsan 125 STG 4,5mm EK<17J (053-036) seria Optima | 674 zł |
Wiiatrówka Hatsan 125 Pro QE 4.5 mm lufa QE, montaż Protector | 1 278 zł |
Wiatrówka Hatsan 125 Pro Vortex 4.5 mm | 1 138 zł |
Wiiatrówka Hatsan 125 Pro QE 5.5 mm lufa QE, montaż Protector | 1 278 zł |
Wiatrówka Hatsan 125 Pro Vortex 5.5 mm | 1 138 zł |
Wiatrówka Hatsan 125 Pro QE Vortex 4.5 mm lufa QE, montaż Protector | 1 418 zł |
Wiatrówka Hatsan 125 Pro .5.5 mm | 998 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →