Opona zimowa Hankook Winter i*cept iZ2 W616 245/45 R19 102T
Zdjęcia 13 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Winter i*cept iZ2 W616 245/45 R19 102T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Winter i*cept iZ2 W616 245/45 R19 102T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Winter i*cept iZ2 W616 (245/45 R19 102T) 1019964 | 942 zł |
Hankook Winter i*cept iZ2 W616 ( 245/45 R19 102T XL, Nordic compound SBL ) | 1 002 zł |
Hankook Winter i*cept iZ2 W616 ( 245/45 R19 102T XL, Nordic compound SBL ) | 1 016 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →