Opona letnia Hankook Ventus S1 Evo3 K127 245/40 R19 98Y BMW/Mini
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 245/40 R19 98Y BMW/Mini |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Ventus S1 Evo3 K127 245/40 R19 98Y BMW/Mini
Ceny na Hankook Ventus S1 Evo3 K127 245/40 R19 98Y BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 245/40 R19 94W | od 757 zł | 2 oferty | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 245/40 R19 98Y | od 657 zł | 3 oferty | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 245/40 R19 98Y BMW/Mini | od 750 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →