Opona letnia Hankook Ventus S1 Evo3 K127 235/45 R19 95V Run Flat VW
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 235/45 R19 95V Run Flat VW 235/45 R19 235/45 R19 95 V 95 V RunFlat 235/45 R19 235/45 R19 95 V RunFlat VW 95 W 235/45 R19 235/45 R19 99 V VW 99 Y 235/45 R19 99 Y VW |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Ventus S1 Evo3 K127 235/45 R19 95V Run Flat VW
Ceny na Hankook Ventus S1 Evo3 K127 235/45 R19 95V Run Flat VW |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 235/45 R19 95V Run Flat | od 803 zł | 5 oferty | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 235/45 R19 95W | od 1 120 zł | 3 oferty | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 235/45 R19 99Y | od 693 zł | 7 oferty |