Opona letnia Hankook Ventus S1 Evo2 K117 225/50 R17 94W BMW/Mini
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus S1 Evo2 K117 225/50 R17 94W BMW/Mini |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus S1 Evo2 K117 225/50 R17 94W BMW/Mini
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 (225/50 R17 94W) 1013320 | 694 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 ( 225/50 R17 94W 4PR *, SBL ) 1013320 | 695 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 ( 225/50 R17 94W 4PR *, SBL ) | 717 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Ventus S1 Evo2 K117 225/50 R17 94W BMW/Mini
Ceny na Hankook Ventus S1 Evo2 K117 225/50 R17 94W BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 Evo2 K117 225/50 R17 94W Audi | od 566 zł | 3 oferty | ||
Hankook Ventus S1 Evo2 K117 225/50 R17 94W BMW/Mini | od 694 zł | 3 oferty | ||
Hankook Ventus S1 Evo2 K117 225/50 R17 94W Mercedes-Benz | od 529 zł | 3 oferty | ||
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 225/50 R17 94W Run Flat | od 474 zł | 5 oferty | ||
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 225/50 R17 94Y | od 468 zł | 6 oferty | ||
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 225/50 R17 98W | od 540 zł | 3 oferty | ||
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 225/50 R17 98Y | od 469 zł | 12 oferty | ||
Hankook Ventus S1 Evo2 K117 225/50 R17 98Y Audi | od 561 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →