Opona letnia Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R17 101W
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R17 101W 225/55 R17 101 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R17 101W
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 225/55 R17 101W XL ) 1033610 | 593 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (225/55 R17 101W) 1028487 | 530 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 225/55 R17 101W XL ) | 610 zł |
Opony letnie 225/55R17 101W Ventus Prime4 K135 Hankook | 493 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 225/55 R17 101W XL 4PR SBL ) 1028487 | 537 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R17 101W
Ceny na Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R17 101W |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R17 101W | od 493 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →