Літня шина Sava Intensa UHP 2 225/55 R17 101Y
Відео 1Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Sava Intensa UHP 2 225/55 R17 101Y 225/55 R17 101 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Intensa UHP 2 225/55 R17 101Y
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
225 EU 574764 | 503 zł |
Sava Intensa UHP 2 (225/55 R17 101Y) 574764 | 429 zł |
Sava Intensa UHP 2 ( 225/55 R17 101Y XL ) 532790 | 747 zł |
Sava Intensa UHP 2 ( 225/55 R17 101Y XL ) | 801 zł |
Sava Intensa UHP 2 (225/55 R17 101Y) 532790 | 619 zł |
Sava Intensa UHP 2 ( 225/55 R17 101Y XL ) 574764 | 469 zł |
Відеоогляди
Модификації Sava Intensa UHP 2 225/55 R17 101Y
Ціни на Sava Intensa UHP 2 225/55 R17 101Y |
---|---|---|---|---|
Sava Intensa UHP 2 225/55 R17 101Y | від 429 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →