Opona letnia Hankook Ventus Prime3 K125 215/60 R16 95V
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime3 K125 215/60 R16 95V 215/60 R16 95 V 215/60 R16 99 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime3 K125 215/60 R16 95V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 215/60 R16 95V 4PR SBL ) 1019549 | 545 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 (215/60 R16 95V) 1019549 | 490 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 215/60 R16 95V 4PR SBL ) | 552 zł |
Opony letnie 215/60R16 95V Ventus Prime3 K125 Hankook | 464 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Ventus Prime3 K125 215/60 R16 95V
Ceny na Hankook Ventus Prime3 K125 215/60 R16 95V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 215/60 R16 95V | od 464 zł | 4 oferty | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 215/60 R16 99H | od 510 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →