Opona całoroczna Hankook Kinergy 4S2 H750 205/55 R16 94V
Wideo 4Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Kinergy 4S2 H750 205/55 R16 94V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Kinergy 4S2 H750 205/55 R16 94V
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Kinergy 4S² H750 ( 205/55 R16 94V XL 4PR, SBL ) 1024050 | 368 zł |
Hankook Kinergy 4S² H750 (205/55 R16 94V) 1026492 | 447 zł |
Hankook Kinergy 4S² H750 ( 205/55 R16 94V XL ) | 448 zł |
Opona Hankook 205/55R16 Kinergy 4S2 H750 94V - opony całoroczne 1026492 | 337 zł |
Opony całoroczne 205/55R16 94V Kinergy 4S2 H750 Hankook 2023 | 307 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Kinergy 4S2 H750 205/55 R16 94V
Ceny na Hankook Kinergy 4S2 H750 205/55 R16 94V |
---|---|---|---|---|
Hankook Kinergy 4S2 H750 205/55 R16 94H | od 307 zł | 8 oferty | ||
Hankook Kinergy 4S2 H750 205/55 R16 94V | od 307 zł | 9 oferty | ||
Hankook Kinergy 4S2 H750 205/55 R16 94W Run Flat | od 386 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →