Всесезонна шина Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 205/55 R16 91V
Відео 15Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 205/55 R16 91V 205/55 R16 91 V 205/55 R16 94 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 205/55 R16 91V
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona wielosezonowa GOODYEAR VECTOR 4SEASONS G3 205/55R16 91V | 422 zł |
Opona Goodyear 205/55R16 Vector 4Seasons G3 91V - opony całoroczne 545077 | 418 zł |
Goodyear Vector 4 Seasons Gen-3 ( 205/55 R16 91V EVR ) 545077 | 387 zł |
Goodyear Vector 4 Seasons Gen-3 (205/55 R16 91V) 545077 | 359 zł |
Goodyear Vector 4 Seasons Gen-3 ( 205/55 R16 91V EVR ) | 379 zł |
Goodyear Vector-4S G3 205/55R16 91V | 389 zł |
Відеоогляди
Модификації Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 205/55 R16 91V
Ціни на Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 205/55 R16 91V | від 359 zł | 7 пропозицій | ||
Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 205/55 R16 94V | від 399 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →