Lodówka Grundig GQN21235XRN grafit
Zdjęcia 3 |
Grundig GQN21235XRN grafit |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grundig 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grundig.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grundig GQN21235XRN grafit
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka GRUNDIG GQN21235XRN Side by Side No Frost 182cm Czarna | 7 000 zł |
Lodówka Side By Side Grundig Gqn21235Xrn Nofrost | 8 299 zł |
Chłodziarko-zamrażarka GRUNDIG GQN21235XRN Zapytaj o Rabat !!! | 8 299 zł |
Chłodziarko-zamrażarka GRUNDIG GQN21235XRN Zapytaj o Rabat !!! | 8 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →