Mikser Grossag Akku Smoothie Mixer to-go MX 10.05 turkusowy
Zdjęcia 5 |
Grossag Akku Smoothie Mixer to-go MX 10.05 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grossag 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grossag.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grossag Akku Smoothie Mixer to-go MX 10.05 turkusowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GSD bateria mikser do smoothie to-go MX 1005 turkusowy z USB do 03 litra 1 | 112 zł |
Przenośny blender do smoothie turkusowy - Grossag | 232 zł |
Grossag Przenośny blender do smoothie turkusowy | 246 zł |
Modyfikacje Grossag Akku Smoothie Mixer to-go MX 10.05
Ceny na Grossag Akku Smoothie Mixer to-go MX 10.05 |
---|---|---|---|---|
Grossag Akku Smoothie Mixer to-go MX 10.08 granatowy | od 232 zł | 2 oferty | ||
Grossag Akku Smoothie Mixer to-go MX 10.02 różowy | od 232 zł | 2 oferty | ||
Grossag Akku Smoothie Mixer to-go MX 10.05 turkusowy | od 112 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →