Bateria wodociągowa Grohe Eurostyle 23569003
Zdjęcia 3 |
Grohe Eurostyle 23569003 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe Eurostyle 23569003
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GROHE 23569003 Eurostyle Single-lever basin mixer 1/2"L-Size | 757 zł |
Grohe Eurostyle Bateria umywalkowa z zestawem odpływowym biała 23569LS3 - | 981 zł |
Grohe Eurostyle Bateria umywalkowa z zestawem odpływowym chrom 23569003 - | 699 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →