Wiertarko-wkrętarka Greenworks GD24DD60 3704107
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Greenworks GD24DD60 3704107 akum. 1 szt. 2 Ah akum. brak |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Greenworks 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Greenworks.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Greenworks GD24DD60 3704107
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarko-wkrętarka GREENWORKS GD24DD60 | 442 zł |
Wiertarko-wkrętarka Greenworks GD24DD60 24 V | 442 zł |
24V Wiertarko-wkrętarka (Silnik Bezszczotkowy 60Nm)[Urządzenie, GD24DD60] | 485 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Greenworks GD24DD60 3704107
Ceny na Greenworks GD24DD60 3704107 |
---|---|---|---|---|
Greenworks GD24DD60K2 3704107UA | od 643 zł | 6 oferty | ||
Greenworks GD24DD60 3704107 | od 442 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →