Wiertarko-wkrętarka Greenworks GD24DD35K2 3704007UA
Zdjęcia 5 |
Greenworks GD24DD35K2 3704007UA akum. 1 szt. 2 Ah akum. brak |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Greenworks 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Greenworks.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Greenworks GD24DD35K2 3704007UA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Greenworks Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 24 V 35 Nm silnik bezszczotko | 625 zł |
Wiertarko-wkrętarka Greenworks GD24DD35K2 24 V 1 x akumulator 2 Ah | 755 zł |
Greenworks 24V wiertarko-wkrętarka GD24DD35K2 zestaw ładowarka + akumulato | 761 zł |
24V wiertarko-wkrętarka Greenworks GD24DD35K2 zestaw ładowarka + aku 2Ah + | 717 zł |
Modyfikacje Greenworks GD24DD35K2 3704007UA
Ceny na Greenworks GD24DD35K2 3704007UA |
---|---|---|---|---|
Greenworks GD24DD35K2 3704007UA | od 625 zł | 4 oferty | ||
Greenworks GD24DD35 3704007 | od 329 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →