Akumulator C Green Cell 4xC 4000 mAh
Zdjęcia 5 |
Green Cell 4xC 4000 mAh duża pojemność |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Green Cell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Green Cell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Green Cell 4xC 4000 mAh
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Green Cell 4000 mAh 12 V 4 akumulatory NI-MH C akumulatory HR14 R14 C goto | 100 zł |
Akumulator niklowo-metalowo-wodorkowy (NiMH) Green Cell C (R14) 4000 mAh 4 | 77 zł |
Akumulatorki GREEN CELL GR14 (4 szt.) | 70 zł |
Green Cell Akumulatory Ni-MH 4x C 4000mAh HR14 | 68 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →