Czajnik elektryczny Gotie GCP-130C czarny
Zdjęcia 10 |
Gotie GCP-130C 2020 rok biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gotie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gotie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gotie GCP-130C czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Czajnik GOTIE GCP-130C | 100 zł |
Czajnik elektryczny Gotie GCP-130C (2000W, 1,7l czarny) | 85 zł |
Modyfikacje Gotie GCP-130C
Ceny na Gotie GCP-130C |
---|---|---|---|---|
Gotie GCP-130B biały | od 88 zł | 3 oferty | ||
Gotie GCP-130C czarny | od 85 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →