Opona zimowa Goodyear Ultra Grip 8 195/55 R16 87H
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Goodyear Ultra Grip 8 195/55 R16 87H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Goodyear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Goodyear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Goodyear Ultra Grip 8 195/55 R16 87H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodyear UltraGrip 8 (195/55 R16 87H) 525915 | 512 zł |
Goodyear UltraGrip 8 ( 195/55 R16 87H ) | 619 zł |
Goodyear UltraGrip 8 ( 195/55 R16 87H ) 525915 | 617 zł |
Modyfikacje Goodyear Ultra Grip 8 195/55 R16 87H
Ceny na Goodyear Ultra Grip 8 195/55 R16 87H |
---|---|---|---|---|
Goodyear Ultra Grip 8 195/55 R16 87H | od 512 zł | 3 oferty | ||
Goodyear Ultra Grip 8 195/55 R16 87H BMW/Mini | od 619 zł | 1 oferta | ||
Goodyear Ultra Grip 8 195/55 R16 87H Run Flat BMW/Mini | od 619 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →