Opona letnia Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/50 R17 91W
Wideo 16Zdjęcia 5 |
Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/50 R17 91W 215/50 R17 91 W 215/50 R17 95 W |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Goodyear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Goodyear.
Kup Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/50 R17 91W
Goodyear EfficientGrip Performance 2 (215/50 R17 91W) 577271 | 549 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance 2 ( 215/50 R17 91W EVR ) | 629 zł |
Opona Goodyear 215/50R17 EFFIGRIP PERF 91W - opony letnie 577271 | 595 zł |
EfficientGrip Performance 2 po raz pierwszy zjechała z linii Goodyear przed sezonem letnim 2020. Opona należy do segmentu opon premium i przeznaczona jest do stosowania na koła średnich i dużych samochodów.
Stabilność chwytu
W oponie zastosowano asymetryczną rzeźbę bieżnika z trzema podłużnymi usztywnieniami i znajdującymi się na nich specjalnymi nacięciami, wykonanymi w technologii Dry Stability Plus. Ten rozwój poprawia niezawodność właściwości chwytu „na sucho”. Przyczepność na mokrej nawierzchni i krótka droga hamowania w deszczową pogodę to prerogatywa innej zastrzeżonej funkcji o nazwie WetBraking. Opona pewnie trzyma się mokrej nawierzchni i wykazuje krótką drogę hamowania.
Flagowe specyfikacje
Letnia mieszanka modelu dzięki małej sztywności ułatwia rozbijanie bloków bieżnika i lepiej odprowadza wodę. Dzięki temu opona dobrze znosi podłużny aquaplaning. Goodyear EfficientGrip Performance 2 charakteryzuje się również niskimi oporami toczenia, co zmniejsza zużycie paliwa i zapewnia równomierne zużycie bieżnika. Pod względem żywotności opona bez problemu wytrzyma na kołach samochodu trzy, cztery sezony z rzędu.
Solidna „piątka”
W porównaniu do flagowców branży oponiarskiej opona czasami wykazuje rozmyte reakcje na polecenia kierowania. Jednak zarówno zwolennicy spokojnej jazdy, jak i zwolennicy dynamicznej jazdy wciąż oceniają ten model na solidną „piątkę”. Pod względem kombinacji właściwości jezdnych tylko kilku rywali może konkurować na równych prawach z oponami Goodyear.
Modyfikacje Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/50 R17 91W
Ceny na Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/50 R17 91W |
---|---|---|---|---|
Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/50 R17 91W | od 549 zł | 3 oferty | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 2 215/50 R17 95W | od 629 zł | 3 oferty |