Karta pamięci GOODRAM microSDHC Class 4 8 GB
GOODRAM microSDHC Class 4 8Gb 8 GB16 GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM microSDHC Class 4 8 GB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodram M40A MICRO SD C4 Karta MicroSDHC 8 GB Czarny | 33 zł |
Karta pamięci GOODRAM 8GB Class 4 + Adapter (M40A-0080R11) | 17 zł |
Karta GoodRam M40A-0080R11 (8GB; Class 4) | 40 zł |
GoodRam Karta GoodRam M40A-0080R11 (8GB; Class 4) | 19 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje GOODRAM microSDHC Class 4
Ceny na GOODRAM microSDHC Class 4 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM microSDHC Class 4 8 GB | od 14 zł | 13 oferty | ||
GOODRAM microSDHC Class 4 16 GB | od 16 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →