Pamięć RAM GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x32Gb GR2666S464L19/32G
GOODRAM GR2666S464L19/32G |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x32Gb GR2666S464L19/32G
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodram 32GB DDR4 2666MHz CL19 SODIMM 5908267954669 | 468 zł |
Pamięć RAM GOODRAM 32GB 2666MHz | 296 zł |
Pamięć RAM GOODRAM 32GB 2666MHz GR2666S464L19 32G | 296 zł |
Pamięć do laptopa GoodRam SODIMM, DDR4, 32 GB, 2666 MHz, CL19 (GR2666S464L | 296 zł |
Modyfikacje GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x32Gb
Ceny na GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x32Gb W-HP26S32G | od 659 zł | 1 oferta | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x32Gb GR2666S464L19/32G | od 296 zł | 5 oferty | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x32Gb GR3200S464L22/32G | od 272 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →