Pamięć RAM GOODRAM DDR5 SO-DIMM 1x32Gb GR4800S564L40/32G
Zdjęcia 4 |
GOODRAM GR4800S564L40/32G |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM DDR5 SO-DIMM 1x32Gb GR4800S564L40/32G
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodram RAM GR4800S564L40/32G 32 GB 1 x 32 GB DDR5 4800 MHz 288 pinów SODI | 406 zł |
GOODRAM Pamięć do notebooka DDR5 SODIMM 32GB/4800 CL40 SBGOD503248VR10 | 415 zł |
Pamięć RAM GOODRAM 32GB 4800MHz | 412 zł |
GOODRAM 32GB [1x32GB 4800MHz DDR5 CL40 SODIMM] RD-DDR5SO-GR-003 | 425 zł |
Pamięć RAM GOODRAM 32GB 4800MHz | 412 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →