Pamięć RAM GOODRAM DDR4 1x8Gb GR2400D464L17S/8G
Wideo 6Zdjęcia 2 |
GOODRAM GR2400D464L17S/8G |
|
Niedrogie 8 GB pamięci RAM DDR4 zdolne do stabilnej pracy 2400 MHz. Zaprojektowany do użytku w konfiguracjach komputerów osobistych opartych na platformach Intel Core (6. do 12. generacji) lub AMD Ryzen (Zen / Zen2 / Zen3). Może pracować w trybie jednokanałowym lub w ramach zestawów dwu/czterokanałowych, zapewniając nie tylko imponującą pojemność, ale także proporcjonalnie zwiększając szybkość przesyłania danych.
Producent pozycjonuje jako niedrogi produkt w średniej cenie skierowany do szerokiego grona użytkowników. Moduł GOODRAM DDR4 1x8Gb GR2400D464L17S / 8G RAM może być używany w biurowych, wielofunkcyjnych domowych i niedrogich systemach do gier. Ze względu na niskie napięcie zasilania (1,2 V) wykazuje niską generację ciepła, co otwiera możliwość stosowania go w szczelnych i słabo wentylowanych konfiguracjach. Niewielka wysokość modułu nie będzie przeszkadzać w instalacji dużej chłodnicy procesora powietrza.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Kup GOODRAM DDR4 1x8Gb GR2400D464L17S/8G
Wszystkie ceny 18 →Goodram GR2400D464L17S/8G 5908267910757 Pamięć RAM 8GB 2400MHz Zielony/Cza | 120 zł |
GOODRAM DDR4 8GB/2400 C17 | 114 zł |
GOODRAM 8GB [1x8GB 2400MHz DDR4 CL17 DIMM] RD-DDR4-GR-022 | 97 zł |
Pamięć RAM GOODRAM 8GB 2400MHz DDR4 DIMM GR2400D464L17S/8G | 87 zł |
Pamięć RAM GOODRAM 8GB 2400MHz DDR4 DIMM GR2400D464L17S/8G | 87 zł |
Modyfikacje GOODRAM DDR4 1x8Gb
Ceny na GOODRAM DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR4 1x8Gb GR2400D464L17S/8G | od 82 zł | 19 oferty | ||
GOODRAM DDR4 1x8Gb GR2666D464L19S/8G | od 81 zł | 18 oferty | ||
GOODRAM DDR4 1x8Gb W-AR26D08G | od 137 zł | 3 oferty | ||
GOODRAM DDR4 1x8Gb W-LO26D08G | od 100 zł | 6 oferty | ||
GOODRAM DDR4 1x8Gb W-AS26D08G | od 139 zł | 2 oferty | ||
GOODRAM DDR4 1x8Gb GR3200D464L22S/8G | od 87 zł | 19 oferty |