Pamięć RAM GOODRAM DDR4 1x32Gb GR2666D464L19/32G
GOODRAM GR2666D464L19/32G |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM DDR4 1x32Gb GR2666D464L19/32G
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GoodRam Akcesoria do komputerów PC i laptopów model markowy DDR4 32 GB 266 | 302 zł |
Pamięć RAM GOODRAM 32GB 2666MHz | 279 zł |
Pamięć GOODRAM DIMM DDR4 32GB 3200MHz 19CL SINGLE | 377 zł |
Pamięć RAM GOODRAM 32GB 2666MHz GR2666D464L19 32G | 279 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje GOODRAM DDR4 1x32Gb
Ceny na GOODRAM DDR4 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR4 1x32Gb GR2666D464L19/32G | od 279 zł | 10 oferty | ||
GOODRAM DDR4 1x32Gb W-LO26D32G | od 239 zł | 2 oferty | ||
GOODRAM DDR4 1x32Gb W-MEM2666R4D432G | od 565 zł | 1 oferta | ||
GOODRAM DDR4 1x32Gb W-LO32D32G | od 359 zł | 1 oferta | ||
GOODRAM DDR4 1x32Gb GR3200D464L22/32G | od 281 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →