Pamięć RAM GOODRAM DDR4 1x16Gb GR2400D464L17/16G
GOODRAM GR2400D464L17/16G |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM DDR4 1x16Gb GR2400D464L17/16G
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MEMORIA 16 GB 2400 MHz CL17 DIMM GR2400D464L17/16G | 213 zł |
GOODRAM Pamięć DDR4 16GB/2400 CL17 SAGOD4G16NVRB11 | 156 zł |
GOODRAM 16GB [1x16GB 2400MHz DDR4 CL17 DIMM] RD-DDR4240-GR-049 | 161 zł |
Pamięć RAM GOODRAM 16GB 2400MHz DDR4 DIMM GR2400D464L17/16G | 158 zł |
Pamięć RAM GOODRAM 16GB 2400MHz DDR4 DIMM GR2400D464L17/16G | 158 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje GOODRAM DDR4 1x16Gb
Ceny na GOODRAM DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR4 1x16Gb GR2400D464L17/16G | od 149 zł | 18 oferty | ||
GOODRAM DDR4 1x16Gb W-DL26D16G | od 189 zł | 1 oferta | ||
GOODRAM DDR4 1x16Gb W-LO26D16G | od 149 zł | 6 oferty | ||
GOODRAM DDR4 1x16Gb W-AR26D16G | od 244 zł | 2 oferty | ||
GOODRAM DDR4 1x16Gb GR2666D464L19S/16G | od 156 zł | 15 oferty | ||
GOODRAM DDR4 1x16Gb W-MEM2666R4D416G | od 469 zł | 1 oferta | ||
GOODRAM DDR4 1x16Gb GR2666D464L19/16G | od 146 zł | 27 oferty | ||
GOODRAM DDR4 1x16Gb GR3200D464L22/16G | od 118 zł | 21 oferta | ||
GOODRAM DDR4 1x16Gb GR3200D464L22S/16G | od 138 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →