Pamięć RAM GOODRAM DDR3 1x4Gb GR1600D364L11S/4G
GOODRAM GR1600D364L11S/4G |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM DDR3 1x4Gb GR1600D364L11S/4G
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodram RAM DDR3 Pamięć RAM 4 GB Zielony | 64 zł |
GOODRAM DDR3 4GB/1600 512*8 Single Rank CL11 SAGOD3G04GVR411 | 45 zł |
GOODRAM 4GB [1x4GB 1600MHz DDR3 CL11 DIMM] RD-DDR3160-GR-033 | 53 zł |
Pamięć RAM GOODRAM 4GB 1600MHz DDR3 DIMM GR1600D364L11S/4G | 53 zł |
Pamięć GOODRAM DIMM DDR3 4GB 1600MHz 11CL SINGLE | 76 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje GOODRAM DDR3 1x4Gb
Ceny na GOODRAM DDR3 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR3 1x4Gb GR1333D364L9S/4G | od 45 zł | 19 oferty | ||
GOODRAM DDR3 1x4Gb GR1333D364L9/4G | od 76 zł | 3 oferty | ||
GOODRAM DDR3 1x4Gb GR1600D364L11S/4G | od 45 zł | 13 oferty | ||
GOODRAM DDR3 1x4Gb GR1600D3V64L11S/4G | od 43 zł | 9 oferty | ||
GOODRAM DDR3 1x4Gb W-MEM1600E3D84GLV | od 280 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →