Opona letnia Gislaved Ultra*Speed 2 225/45 R17 94Y
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Gislaved Ultra*Speed 2 225/45 R17 94Y 225/45 R17 91 Y 225/45 R17 94 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gislaved 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gislaved.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gislaved Ultra*Speed 2 225/45 R17 94Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GISLAVED Ultra Speed 2 XL 225/45R17 94Y TL 1000350096 | 486 zł |
Gislaved Ultra*Speed 2 ( 225/45 R17 94Y XL EVc ) 03413100000 | 448 zł |
Gislaved Ultra*Speed 2 (225/45 R17 94Y) 03413100000 | 456 zł |
Gislaved Ultra*Speed 2 ( 225/45 R17 94Y XL EVc ) | 447 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Gislaved Ultra*Speed 2 225/45 R17 94Y
Ceny na Gislaved Ultra*Speed 2 225/45 R17 94Y |
---|---|---|---|---|
Gislaved Ultra*Speed 2 225/45 R17 91Y | od 429 zł | 4 oferty | ||
Gislaved Ultra*Speed 2 225/45 R17 94Y | od 447 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →