Opona zimowa Gislaved Euro Frost Van 235/65 R16C 115R
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Gislaved Euro Frost Van 235/65 R16C 115R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gislaved 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gislaved.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gislaved Euro Frost Van 235/65 R16C 115R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gislaved ruszt europejski Van 235/65 R16C 115/113R B01A7EVYJY | 849 zł |
Gislaved Euro*Frost Van (235/65 R16 115/113R) 04700930000 | 776 zł |
Gislaved Euro*Frost Van ( 235/65 R16C 115/113R 8PR ) 04700930000 | 839 zł |
Gislaved Euro*Frost Van ( 235/65 R16C 115/113R 8PR ) | 849 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →