Zestaw noży GERLACH Smart Black 506817
Wideo 1Zdjęcia 5 |
GERLACH Smart Black 506817 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GERLACH 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GERLACH.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GERLACH Smart Black 506817
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gerlach Smart Black Zestaw Noży W Bloku Do Kuchni 5 Rodzajów Ostrza Stal T | 146 zł |
Zestaw noży w bloku Gerlach Smart Black | 149 zł |
Zestaw noży GERLACH Smart Black (6 elementów) | 190 zł |
Gerlach KOMPLET 5-SZT. NOŻY KUCHENNYCH W BLOKU SMART BLACK GERLACH | 220 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →