Zestaw noży GERLACH Granitex 502833
Zdjęcia 8 |
GERLACH Granitex 502833 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GERLACH 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GERLACH.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GERLACH Granitex 502833
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gerlach Granitex Zestaw Noży W Bloku Do Kuchni 5 rodzajów Ostrza Stal Nier | 229 zł |
GERLACH Zestaw noży w bloku GERLACH Granitex Czarny granit | 259 zł |
Zestaw noży w bloku Gerlach Granitex 5 szt. | 269 zł |
Zestaw noży GERLACH Granitex NK340 (6 elementów) | 259 zł |
Zestaw noży GERLACH Granitex NK340 (6 elementów) | 259 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →