Zamek rowerowy / blokada Gerda Ultra 320/165L
Gerda Ultra 320/165L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gerda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gerda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gerda Ultra 320/165L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gerda Zapięcie rowerowe U-lock Ultra Plus 320/165L | 79 zł |
Zapięcie rowerowe GERDA ULTRA PLUS 320/165L Czarny Uniwersalny | 60 zł |
Zapięcie rowerowe U-LOCK GERDA Ultra Plus 320/165L | 79 zł |
Zapięcie Gerda Ultra Plus 320/165L czar-nieb | 69 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →