Genius LuxeMate 110
Zdjęcia 5 |
Genius LuxeMate 110 |
|
Prosta i niedroga klawiatura przewodowa z przyciskami membranowymi. Jest to skrócony model z 92 klawiszami o wymiarach całkowitych 375,5x175,5x32,5 mm. Przyciski membranowe zwiększają komfort pisania, klawisze naciska się delikatnie i płynnie, nie wydając zauważalnego hałasu. Producent udostępnia 12 przycisków funkcyjnych, które uruchamia się w połączeniu z klawiszem Fn. Ponadto klawiatura membranowa Genius LuxeMate 110 wyposażona jest we wskaźniki LED, które ułatwiają określenie trybu pracy układu.
Do podłączenia do komputera służy przewód o długości 1,5 metra. Taka długość przewodu wystarczy, aby bezpiecznie i wygodnie podłączyć urządzenie do urządzenia komputerowego. Interfejs połączenia to klasyczny USB. Dzięki kompaktowym wymiarom model nie zajmie dużo miejsca na stole. Surowy czarny kolor dodaje urządzeniu biznesowego stylu. Zamknięta obudowa zapobiegnie szybkiemu zapychaniu się układu kurzem i innymi zanieczyszczeniami. W takim przypadku możesz poświęcić mniej czasu na czyszczenie przestrzeni między przyciskami. Klawiatura ta należy do kategorii budżetowej i może być doskonałym wyborem do pracy biurowej z dokumentami lub nauki.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genius 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genius.
Kup Genius LuxeMate 110
Genius LuxeMate 110, klawiatura CZ/SK, klasyczna, cicha rodzaj przewodowa | 44 zł |
Klawiatura + mysz Genius Genius LuxeMate 110, klawiatura CZ/SK, klasyczna, | 54 zł |
Klawiatura Genius LuxeMate 110, CZ+SK layout (31300012402) Czarna | 56 zł |
Genius LuxeMate 110, klávesnice CZ/SK, klasická, tichá typ drátová (USB), | 38 zł |
Genius LuxeMate 110, klawiatura CZ/SK, klasyczna, cicha rodzaj przewodowa | 47 zł |