Klawiatura
Genesis Thor 401 RGB
Zdjęcia 9 |
Genesis Thor 401 RGB |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genesis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genesis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genesis Thor 401 RGB
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Genesis Thor 401 RGB KL-G-GNS-010 | 369 zł |
Klawiatura Genesis Thor 401 RGB Kailh Brown (NKG-1822) | 363 zł |
Genesis Thor 401 RGB Kailh Brown Czarny | 339 zł |
Genesis, Klawiatura dla graczy Thor 401 RGB ES mechaniczna Brown Switch So | 395 zł |
Genesis Thor 401 RGB Kailh Brown Czarny | 339 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →