Opona zimowa General Snow Grabber Plus 225/70 R16 103H
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
General Snow Grabber Plus 225/70 R16 103H 225/70 R16 103 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog General 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele General.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup General Snow Grabber Plus 225/70 R16 103H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
General Snow Grabber Plus FR MS - 225/70R16 103H - opona zimowa | 732 zł |
General Snow Grabber Plus ( 225/70 R16 103H EVc ) 04507430000 | 678 zł |
General Snow Grabber Plus (225/70 R16 103H) 04507430000 | 661 zł |
General Snow Grabber Plus ( 225/70 R16 103H EVc ) | 726 zł |
Modyfikacje General Snow Grabber Plus 225/70 R16 103H
Ceny na General Snow Grabber Plus 225/70 R16 103H |
---|---|---|---|---|
General Snow Grabber Plus 225/70 R16 103H | od 661 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →