Opona zimowa General Snow Grabber 225/60 R17 103H
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
General Snow Grabber 225/60 R17 103H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog General 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele General.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup General Snow Grabber 225/60 R17 103H
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
General Snow Grabber Plus XL FR MS - 225/60R17 103H - opona zimowa SNOW GR | 696 zł |
General Snow Grabber Plus ( 225/60 R17 103H XL EVc ) 04507410000 | 608 zł |
General Snow Grabber Plus (225/60 R17 103H) 04507410000 | 607 zł |
General Snow Grabber Plus ( 225/60 R17 103H XL EVc ) | 615 zł |
Opona General 225/60R17 SNOW GRAB PLUS 103HXL - opony terenowe 450741 | 572 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →