Opona całoroczna General Grabber HTS 255/55 R20 107H
Wideo 5 |
Wybierz rozmiar opony
General Grabber HTS 255/55 R20 107H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog General 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele General.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup General Grabber HTS 255/55 R20 107H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
General Grabber HTS 60 (255/55 R20 107H) 04505200000 | 1 102 zł |
General Grabber HTS 60 ( 255/55 R20 107H EVc ) | 1 120 zł |
General Grabber HTS 60 ( 255/55 R20 107H EVc ) 04505200000 | 1 107 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →