Opona całoroczna General Grabber AT3 265/60 R18 119S
Wideo 14Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
General Grabber AT3 265/60 R18 119S 265/60 R18 110 H 265/60 R18 119 S |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog General 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele General.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup General Grabber AT3 265/60 R18 119S
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
General Grabber AT3 FR MS - 265/60R18 60S - opona całoroczna 04508870000 | 955 zł |
General GRABBER AT3 ( LT265/60 R18 119/116S 10PR ) 04508870000 | 893 zł |
General GRABBER AT3 (265/60 R18 119/116S) 04508870000 | 928 zł |
General GRABBER AT3 ( LT265/60 R18 119/116S 10PR ) | 903 zł |
Opona General 265/60R18 Grabber A/T3 119S - opony terenowe 450887 | 768 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje General Grabber AT3 265/60 R18 119S
Ceny na General Grabber AT3 265/60 R18 119S |
---|---|---|---|---|
General Grabber AT3 265/60 R18 110H | od 778 zł | 11 oferty | ||
General Grabber AT3 265/60 R18 119S | od 768 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →