Słuchawki
Gembird MHP-123
Zdjęcia 5 |
Gembird MHP-123 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird MHP-123
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki nauszne GEMBIRD MHP-123 Czarny | 16 zł |
Słuchawki GEMBIRD 1.8 m 3.5 mm wtyk | 39 zł |
Słuchawki Gembird (MHP-123) | 18 zł |
Słuchawki GEMBIRD MHP-123 | 14 zł |
Słuchawki Gembird MHP-123 Stereo headphones with volume control 3.5 mm, Bl | 18 zł |
Gembird MHP-123 Stereo headphones with volume control 3.5 mm, Black, | 19 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →