Waga Gastroback Classic 30102
Zdjęcia 3 |
Gastroback Classic 30102 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gastroback 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gastroback.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gastroback Classic 30102
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gastroback 30102 Klasyczna Waga Kuchenna Srebrny Stal Nierdzewna | 180 zł |
Gastroback 30102 AGDM-WAGK-GSBC-001 | 180 zł |
Waga GASTROBACK 30102 | 190 zł |
Waga kuchenna Gastroback Mechaniczna Stalowa (30102) | 189 zł |
Gastroback Classic 30102 2kg | 190 zł |
Gastroback Classic 30102 2kg | 190 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości wagi Gastroback Classic 30102:
- Waga 1,4 kg
PolecamyPorównaj w tabeli →