Pompa zatapialna GARDENA 8200
Zdjęcia 7 |
GARDENA 8200 wyłącznik pływakowy |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA 8200
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena pompa zan do cz wody 8200 Basic Pompa odwadniająca z el przyłączem | 283 zł |
Pompa zatapialna Gardena 8200 09000-29 | 242 zł |
Elektryczna pompa Gardena 8200 - do wody czystej | 276 zł |
Pompa z pływakiem 8200 l/h 0,25kW GARDENA (9000-29) | 225 zł |
Modyfikacje GARDENA 8200
Ceny na GARDENA 8200 |
---|---|---|---|---|
GARDENA 8200 | od 225 zł | 4 oferty | ||
GARDENA 8600 | od 245 zł | 6 oferty | ||
GARDENA 8800 | od 242 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →