Pompa zatapialna GARDENA 5900/4 Inox
GARDENA 5900/4 Inox wyłącznik pływakowy |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Kup GARDENA 5900/4 Inox
Wszystkie ceny 9 →Gardena pompa zanurzeniowo-ciśnieniowa 5900/4 inox wydajność 5900 l/h filt | 855 zł |
Gardena Pompa Zanurzeniowo-ciśnieniowa 5900/4 Inox (1768-20) | 859 zł |
Gardena 5900/4 900w Submersible Pump Posrebrzany 01768-20 | 822 zł |
Pompa zanurzeniowo-ciśnieniowa Gardena 5900/4 inox automatic 01771-20 | 1 230 zł |
Elektryczna pompa Gardena 5900/4 Inox Automatic - do wody czystej | 1 492 zł |
Wydajna pompa odwadniająca do nawadniania
Pompa GARDENA 5900/4 Inox jest przeznaczona do pobierania wody ze studni głębinowych i odwiertów. Można ją zanurzyć na głębokość 12 m (w tym celu do pompy dołączony jest 15-metrowy kabel zasilający i 20-metrowy kabel mocujący). Wewnątrz jednostki znajduje się silnik o mocy 900 W oraz trzystopniowy układ ssący, które razem zapewniają dobrą wydajność (5,9 m3/h), wysokie ciśnienie robocze (3,5 bar) oraz doskonałą wysokość podnoszenia (do 35 m). Dzięki tym właściwościom pompa ta może być używana do jednoczesnego dostarczania wody do kilku zraszaczy lub zraszaczy jednocześnie. Dlatego GARDENA 5900/4 Inox jest odpowiednia dla tych, którzy mają duży obszar z trawnikami, krzewami lub grządkami, które wymagają regularnego podlewania.
Niezawodny i praktyczny
Urządzenie jest umieszczone w solidnej i trwałej obudowie ze stali nierdzewnej. Docenisz zalety metalowej obudowy, gdy obniżysz ciężką (9,4 kg) pompę do studni i przypadkowo uderzysz nią o beton, pozostawiając nienaruszoną obudowę. Otwory wlotowe wody są zakryte wyjmowanym filtrem z siatką do dokładnego czyszczenia. Dlatego do wnętrza mechanizmu nie dostają się osady piasku ani mułu. Dzięki takiej konstrukcji pompa jest niezawodna i trwała. To urządzenie (podobnie jak zresztą inne pompy zatapialne Gardena) ma dużą gwarancję – aż 5 lat (pod warunkiem rejestracji na stronie producenta).
Tajemnice automatyzacji nawadniania na działce
Porównując ceny pompy GARDENA 5900/4 Inox w różnych sklepach internetowych, zwróć uwagę, że niektóre z nich sprzedają pompę w wersji Automatic - z elektronicznym czujnikiem wody. Ta opcja kosztuje więcej, ale lepiej nadaje się do organizowania systemu nawadniania z automatycznym włączaniem i wyłączaniem na działce.