Pompa zatapialna GARDENA 6100/5 Inox Auto (01773-20.000.00)
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Kup GARDENA 6100/5 Inox Auto
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Gardena pompa zanurzeniowo-ciśnieniowa 6100/5 inox automatic wydajność 610Praktyczna automatyka: układ elektroniczny z przełącznikiem ciśnieniowym w razie potrzeby włącza wyłącza pompę. Opatentowany... więcejprogram małej ilości umożliwia także niezawodne podlewanie kropelkowe mimo aktywnego rozpoznawania przecieków.
Wytrzymała: pompa jest wykonana z materiałów wysokiej jakości, co oznacza wieloletnią żywotność i bezpieczną pracę pod wodą
Wygodne użytkowanie: pompę opuszcza się do wody i wyjmuje za pomocą przymocowanej do niej solidnej liny. Poręczny uchwyt ułatwia przenoszenie pompy
Zabezpieczenie przed pracą na sucho: inteligentny układ elektroniczny uniemożliwia pracę na sucho, automatycznie blokując pracę pompy przy zbyt niskim poziomie wody
W zestawie: 1x Gardena pompa zanurzeniowo-ciśnieniowa 6100/5 inox automatic, 1x 20 m kabel przyłączeniowy, 1x 23 m lina mocująca, 1x uniwersalny adapter do węży 19 mm (3/4’’) i 25 mm (1’’), 1x uniwersalny adapter do węży 19 mm (3/4’’) i 25 mm (1’’) Amazon.pl
Złóż skargę | 1 399 zł | | |
|
| Gardena Pompa zanurzeniowo - ci?nieniowa 6000/5 inox autoNajmocniejsza pompa do ka?dej pracy z funkcj? automatyczn? Proshop.plZłóż skargę | 1 406 zł | | |
|
| Pompa zanurzeniowo-ciśnieniowa Gardena 6100/5 inox automatic 01773-20Pompa zanurzeniowo-ciśnieniowa 6100/5 inox automatic marki Gardena to doskonałe rozwiązanie dla posiadaczy średniej wielkoś... więcejci ogrodów, nawadnianych za pomocą wody ze studni lub cysterny. Pompę można zanurzyć na głębokość do 17 metrów. Urządzenie wyposażone zostało w silnik o mocy 1100 W i pozwala na podnoszenie wody na wysokość nawet 47 metrów. Parametry te pozwalają na obsługę czterech zraszaczy w tym samym czasie. Niewielkie wymiary sprawiają, że pompę można użytkować w wąskich studniach o średnicy minimalnej 15 cm.
Korzystanie z pompy 6100/5 inox to również spora oszczędność. Głównie za sprawą funkcji automatycznego iSprzet.plZłóż skargę | 1 510 zł | | |
|
| Elektryczna pompa Gardena 6100/5 Inox Automatic - do wody czystejPompy GardenaPompy Gardena są sercem obiegu wody w domu i w ogrodzie. Produkty te są łatwe w użyciu i gwarantują wysoką wydaj... więcejność, zachwycając innowacyjnymi ... EmpikZłóż skargę | 1 781 zł | | |
|
| Pompa zanurzeniowa woda czysta Gardena 1773-20 6100l/h 1100WPoznaj zalety wysokiej jakości pompy zanurzeniowo-ciśnieniowej 6100/5 inox automatic GARDENA, która zaspokoi wszelkie potrzeb... więcejy w zakresie nawadniania ogrodu i dostarczania wody dla domu. Ta pompa wytwarzająca wysokie ciśnienie, a przy tym niemal bezgłośna, pompuje wodę ze studni i cystern o dużej głębokości. Chcesz uruchomić kilka zraszaczy jednocześnie? Żaden problem: pompa zanurzeniowo-ciśnieniowa 6100/5 umożliwia użytkowanie nawet czterech zraszaczy jednocześnie dzięki wydajności do 6100 l/h i ciśnieniu 4,7 bar. Dzięki takim parametrom w niczym nie ustępuje innym sposobom dostarczania świeżej wody. Funkcja automatycznego przełączania zapewnia oszczędność wody i energii, uruchamiając pompę, kiedy woda jest potrzebna i potem automatycznie ją wyłączając - właśnie tego potrzebujemy, korzystając z wody w domu, a w ogrodzie to dodatkowa zaleta! Nie trzeba już czekać na wodę, ponieważ dzięki wbudowanemu zaworowi zwrotnemu zaczyna ona płynąć od razu. Jeżeli przewód na wodę przecieka, uruchamia się wykrywanie nieszczelności: pompa zostaje zatrzymana, aby nie doszło do jej uszkodzenia. Program do poboru małych ilości wody zapewnia sprawną współpracę z urządzeniami takimi jak pralka czy Micro-Drip-System. Dzięki średnicy zaledwie 149 mm pompa może być używana w studniach już od 150 mm średnicy. Lina mocująca o długości 23 m i długi kabel 20 m daję wiele możliwości zastosowania. Obudowa oraz połączenie gwintowane z wysokiej jakości stali nierdzewnej chronią pompę przed korozją i zapewniają stabilność także w połączeniu ze sztywnymi rurami. Istnieje możliwość użycia pompy zanurzeniowo-ciśnieniowej 6100/5 z pływającym poborem wody. W ten sposób do pompy nie dostaną się osady z dna studni. Ten rodzaj pompy GARDENA jest wyjątkowo uniwersalnym rozwiązaniem. Zintegrowany, łatwy do oczyszczenia filtr zapobiega blokowaniu i uszkadzaniu pompy oraz urządzeń podłączonych do niej. Leroy MerlinDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 499 zł | | |
Dynamika cen dla GARDENA 6100/5 Inox Auto