Karta graficzna Gainward GeForce GTX 1660 SUPER Ghost OC (NE6166SS18J9-1160X)
Wideo 5Zdjęcia 6 |
Gainward GeForce GTX 1660 SUPER Ghost OC 6 GB / 1785 MHz6 GB / 1830 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gainward 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gainward.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gainward GeForce GTX 1660 SUPER Ghost OC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta graficzna GAINWARD GeForce GTX 1660 Super Ghost OC 6GB | 2 400 zł |
Karta graficzna GAINWARD GeForce GTX 1660 Super Ghost OC 6GB 471056224-139 | 2 400 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Gainward GeForce GTX 1660 SUPER Ghost OC
Ceny na Gainward GeForce GTX 1660 SUPER Ghost OC |
---|---|---|---|---|
Gainward GeForce GTX 1660 SUPER Ghost | od 2 100 zł | 3 oferty | ||
Gainward GeForce GTX 1660 SUPER Ghost OC | od 2 400 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →