Opona zimowa Fulda Kristall Control HP 215/50 R17 95V
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Fulda Kristall Control HP 215/50 R17 95V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fulda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fulda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fulda Kristall Control HP 215/50 R17 95V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fulda Kristall Control HP XL FP MS - 215/50R17 95V - opony zimowe 531050 | 629 zł |
Fulda Kristall Control HP (215/50 R17 95V) 531050 | 637 zł |
Fulda Kristall Control HP ( 215/50 R17 95V XL ) | 653 zł |
Fulda Kristall Control HP ( 215/50 R17 95V XL ) 531050 | 645 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →