Зимова шина Fulda Kristall Control HP 215/50 R17 95V
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Fulda Kristall Control HP 215/50 R17 95V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda Kristall Control HP 215/50 R17 95V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fulda Kristall Control HP XL FP MS - 215/50R17 95V - opony zimowe 531050 | 656 zł |
Fulda Kristall Control HP (215/50 R17 95V) 531050 | 637 zł |
Fulda Kristall Control HP ( 215/50 R17 95V XL ) | 653 zł |
Fulda Kristall Control HP ( 215/50 R17 95V XL ) 531050 | 645 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →