Rower Fondriest Raptor 1.0 2023 frame 23
Zdjęcia 32 |
Fondriest Raptor 1.0 2023 frame 23 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fondriest 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fondriest.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fondriest Raptor 1.0 2023 frame 23
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower gravel FONDRIEST Raptor 1.0 M23 28 cali męski Szaro-czarny | 4 900 zł |
Rower gravel FONDRIEST Raptor 1.0 M23 28 cali męski Szaro-czarny RME22ME18 | 4 900 zł |
Rower gravel FONDRIEST Raptor 1.0 M23 28 cali męski Czarno-zielony | 4 900 zł |
Rower gravel FONDRIEST Raptor 1.0 M23 28 cali męski Czarno-zielony RME22ME | 4 900 zł |
Modyfikacje Fondriest Raptor 1.0 2023 frame 23
Ceny na Fondriest Raptor 1.0 2023 frame 23 |
---|---|---|---|---|
Fondriest Raptor 1.0 2023 frame 20 | od 4 900 zł | 6 oferty | ||
Fondriest Raptor 1.0 2023 frame 22 | od 4 900 zł | 6 oferty | ||
Fondriest Raptor 1.0 2023 frame 23 | od 4 900 zł | 6 oferty | ||
Fondriest Raptor 1.0 2023 frame 24 | od 4 900 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →