Subwoofer Focal JMLab Sub 1000 F
Zdjęcia 3 |
Focal JMLab Sub 1000 F
Rodzaj:aktywny
Montaż:wolnostojący
Wykonanie:zamknięte
Moc:1000 W
Pasmo przenoszenia:24 – 200 Hz
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Sub 1000 F
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Focal JMLab 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Focal JMLab.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Focal JMLab Sub 1000 F
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Focal Sub 1000 F czarny | 6 199 zł |
Subwoofer SUB 1000 F, Kolor: Czarny | 6 799 zł |
Subwoofer Focal SUB 1000 F | 6 799 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →